Info

Компания ОРТОТРАУМ была

основана в 2008 году

немецким хирургом травматологом.

И является официальным представитлем

чешской компании c мировым именем

BEZNOSKA s. r. o.

+38 (067) 151-73-92
  • +38 (094) 928-11-30
  • +38 (063) 729-60-69

Back to the joy of movement!

30 / 03 / 2015
Підсумки конференції 12-13 березня
Ревізійне ендопротезування великих суглобів: сучасний стан та перспективи вирішення проблем

12-13 березня 2015 року на мальовничому гірськолижному курорті «Буковель», с. Поляниця, Івано-Франківської області, під егідою Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України та ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю: «Ревізійне ендопротезування великих суглобів: сучасний стан та перспективи вирішення проблем».

 

У заході взяли участь понад 190 вітчизняних фахівців з усіх регіонів України та зарубіжних  спеціалістів у галузі ендопротезування, у тому числі гості з таких країн як Азербайджан, Білорусь, Киргизстан, Молдова, Німеччина, Польща, Чехія.

 

Учасники мали можливість обмінятись досвідом, представити результати своєї роботи та проведених досліджень, обговорити найбільш актуальні питання ревізійного ендопротезування, розглянути причини, ґенезис ускладнень та показання до ревізійного ендопротезування у пацієнтів, запропонувати шляхи їх виріщення.

 

Оскільки кількість пацієнтів, які потребують даного оперативного втручання, не тільки в Україні, а й у всьому світі, щорічно зростає, світова спільнота ортопедів-травматологів відзначає високу актуальність даної тематики.