Back to the joy of movement!

Про компанію

		
		

Компанія «Ортотраум» – один з провідних постачальників продукції ортопедії і травматології для державних і приватних медичних установ України. Ми пропонуємо комплексні послуги в забезпеченні продукцією для лікування пошкоджень і захворювань опорно-рухового апарату.

Компанія «Ортотраум» була заснована в 2008 році німецьким хірургом травматологом. На сьогоднішній день ми є офіційним дистриб’ютором чеської компанії зі світовим ім’ям «BEZNOSKA s. r. o.», а також ми представляємо інтереси таких виробників, як« Medin »(Чехія),«Intrauma»(Італія) і«Parcus Medical»(США).

Компанія «Ортотраум» співпрацює з:
Інститутом ортопедії і травматології АМН України в м.Київ;
НДІ ортопедії і травматології ім. М.І.Ситенка, м.Харків;
Дніпропетровською медичною академією Міністерства охорони здоров’я України;
Асоціацією ортопедів-травматологів України;
Українською Асоціацією травматології та остеосинтезу;
Асоціацією «Здоров’я України»
Національними і міжнародними благодійними фондами та організаціями;
Страховими компаніями.

Наша компанія проводить конференції за участю провідних фахівців України та іноземних лідерів області ортопедії і травматології, а також організовує майстер класи, тренінги, семінари, як в Україні, так і в країнах колишнього СНД і Європи. Наші співробітники постійно відвідують світові конгреси і конференції.

Центральний офіс компанії знаходиться в м Чернівці, а також має представництво в м.Київ. Компанія представлена ​​в усіх регіонах України, а також має налагоджену систему продажів і логістики, що сприяє оптимізації та зручності співпраці в будь-якій точці країни.

Компанія «Ортотраум» – це не тільки продукція високої якості, але і повний спектр послуг професійного обслуговування і консультацій.

Одним із доказів якості нашої продукції є сертифікати придбані на сьогоднішній день. А доказом якості нашої роботи – щоденна співпраця з усіма провідними центрами і фахівцями нашої країни в області ортопедії і травматології.